KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14299501
nr 1429 9501
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 37/150, Uppsala. Bildmått: 28x23, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:39:06
1/11 17:48:44